Liverpool Street Blue Bedroom

Liverpool Street Blue Bedroom Londen appartement is op 350 meter verwijderd van de Beyond Retro Cheshire Street gelegen en op 7 km afstand van een top gezinsvriendelijke plek zoals de London Zoo.

De accommodatie bij particulieren bevindt zich in de wijk East End in Londen, niet ver van Bethnal Green metrostation. Het appartement ligt op 4 km van de London Eye, en ook op 5-minuten loopafstand van Lesson. De Kathedraal van Southwark ligt op een afstand van 2 km.

Hoxton treinstation is op een korte afstand van Liverpool Street Blue Bedroom appartement gesitueerd.

Boek Liverpool Street Blue Bedroom Londen

General information

Contact information

228a Bethnal Green Road, Londen, Verenigd Koninkrijk;

Reserveringen voor Liverpool Street Blue Bedroom beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Liverpool Street Blue Bedroom is niet beschikbaar op onze site, als u Liverpool Street Blue Bedroom wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Liverpool Street Blue Bedroom Locatie

 228a Bethnal Green Road, Londen, Verenigd Koninkrijk

Liverpool Street Blue Bedroom Accommodatie bij particulieren Deals

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

Gratis WiFi

Huisdieren zijn niet toegestaan

Liverpool Street Blue Bedroom Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamervoorzieningen

    Verwarming

Aanbiedingen van Liverpool Street Blue Bedroom

Kamers